پشتیبانی از مشتری: irantanposh92@gmail.com 09126728740
جدیترین !! تخفیف ها !! گارانتی !!

درباره ما

تماس با ما

با سلام
تولید و پخش ایران تن پوش از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید لباس راحتی مردانه آغاز کرده است.
در ابتدای راه تنها با تولید شلوار راحتی جیب دار اسپرت ، پا در عرصه لباس های راحتی مردانه قرار دادیم و بعد از مدتی به لطف ارائه اجناس با کیفیت و باب طبع مشتریان عزیز ، و به دست آوردن حمایت مشتریان و همچنین فروشگاه های عرضه کننده تنوع محصولات را افزایش داده و امروز با تولید حدود 20 مدل کالای مختلف با طیف فراوان طرح و رنگ ، توانسته ایم جایگاه مناسبی در ارائه لباس راحتی کسب کنیم.
تمامی مواد اولیه از بین با کیفیت ترین محصولات داخلی و خارجی تهیه میشود و به دستان توانمند استاد کاران خیاط که دارای چندین سال تجربه موفق در این زمینه هستند سپرده میشود.
در نتیجه ما کالاهای خود را برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز از زمان عرضه به مدت یک سال از بابت کیفیت پارچه و کیفیت دوخت ضمانت میکنیم.
در حال حاضر ما با تبدیل شدن به موسسه ایران تن پوش به دلیل قرارداشتن در قلب بازار الکتریکی ایران و به دلیل فراهم شدن شرایط مسائد اقدام به عرضه مستقیم انواع محصولات نمانور کرده ایم و با اطمینان کامل اعلام میداریم که تمامی قیمت ها قیمت مصرف کننده شرکت نمانور بوده و طبق لیست ارائه شده قیمت از طرف شرکت نمانور محصولات عرضه می شود .
گارانتی و دیگر تسهیلات شرکت نمانور را در ایران تن پوش دریافت کنید.

با سپاس فراوان

رضا طهرانی مدیر موسسه ایران تن پوش

طراح سایت : رضا رحیمی نیا